Buket Giyim

2017 yılı sonunda birbirinden ilginç fikirlerle aklımızda dolu sorularla “ne yapsak?” “nasıl yapsak?” diye döndük durduk.

Sonunda bir karar verdik ve ikinci evimizi inşa etmeye başladık. İlk durağımız bir mahalle dükkanı oldu. Buket Tuhafiye ile burada başladık. Müşteri deneyimimizi, tedarikçi ve ürünlerimizle alakalı birikimimizi buradaki geçirdiğimiz süreye borçluyuz. Halen buradaki müşterilerimize ürünleri ve seçimleri konusunda destek oluyoruz. Onlar bizi bırakmadı, biz de onları bırakmadık. Vefalı dostlar edindik.

Vefamızı göstermek adına yeni adresimizde onlara da yer verdik ve ürünlerini hem mağazamızda hem de web sitemizde satışını yapıyoruz.

Bir de yeni yerimizde yeni dostlar da edindik. Onlar sayesinde de farklı alanlarda deneyimler elde ediyoruz. Yeni ürünler ve yeni fikirlerle hem buradayız hem de şuradayız.

Sizlerin de ürünlerimizle ilgili paylaşmak istediğiniz anılarınız, hikayeleriniz ve dokunduğunuz hayatlara kattığınız farklılıklar varsa bizimle paylaşabilir ve blogumuzda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu arada sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip etmeyi ihmal etmezseniz çok seviniriz.

Bizimle tanışmanız için, el emeği ürünlerimizden oluşan bir hediye paketi satın alabilir ya da başkasına sizin adınıza hediye olarak gönderebiliriz.

Paket içine el yapımı/üretimi bir ürün konularak gönderilmektedir. Hemen satın almak ya da başkasına hediye etmek için tıklayın. Kargo hariç 10,00 ₺ dir. Siparişinizi bekliyoruz.

Örnek ürünler;

Yorum ekle

Güvenli Alış Veriş

Sitemiz SSL güvenlik protokolleri ile korunmaktadır

Para İade Garantisi

Siparişinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

Ücretsiz Kargo

150 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava