tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Temassız İç Giyim Teslimatı

Temassız İç Giyim Teslimatı

Temassız İç Giyim Teslimatı hizmetimiz standart ve tüm satış kanallarından gelen siparişlerde uygulanmaktadır.

İçinde bulunduğumuz dönem bir çok alışkanlıklarımızı değiştirdi. Maske-mesafeden de öte kapsamlı bir yaşam tarzı dönüşümüne hep birlikte şahit olduk.

Bu süreçte Buket Giyim olarak bizler de ciddi dönüşümler geçirdik. Tuhafiye olarak başladığımız işimizi önce internete taşıdık, sonrasında da ürünleri iç giyime çevirdik.

En güvenilir markaları en iyi hizmet ile sunabilmek için ürün seçiminde özen gösteriyoruz. Bunun için geniş ürün seçeneği sunmuyoruz. Temel ihtiyaçların karşılanabileceği, en güvenilir ürünleri en iyi fiyat ve hizmet ile sunmak için seçilmiş ürünler tercih ediyoruz.

Temassız İç Giyim Teslimatı hizmetimizin yolculuğunu paylaşmak isteriz;

  • Sadece giyim üzerine faaliyet gösteren tedarikçilerimizden kapalı/ambalajlı ve ambalajı açılmamış ve üretici çıkışında paketlenmiş ürünleri alıyoruz.
  • Almış olduğumuz ürünler; havadar, aydınlık ve sık giriş-çıkış ile hareket olmayan ofis depomuzdaki akrilik” yüzey ahşap raflarda yine paketli/ambalajlı olarak muhafaza ediyoruz.
  • Siparişiniz geldiğinde paketli olanlarda doğrudan ambalajı ile alınır. Tekli/adetli ürünlerde ise el değmeden (sadece ürünler ile temas edilmesi gerektiğinde kullanılan ve sonrasında başka bir yüzeye teması olmadan çıkarılan lateks eldiven ile) ambalajından sipariş adedi kadar çıkarılır. Kalan ürünlerin ambalajı tekrar kapatılır.
  • Üreticinin orijinal ambalajındaki ürün adedi kadar gelen siparişlerde (genelde 6’lı paketlerdir), ambalaj üzerine çift kargo poşeti uygulanır.
  • Tekli/adetli siparişlerde ürünler ambalaj içerisine alındıktan sonra çift kargo poşeti ile kapatılır.
  • Faturanız ilk (iç) kargo poşeti cebine, gönderi etiketi ise ikinci (dış) kargo poşeti cebine yerleştirilir.
  • Kargo firmamız ofisimize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Doğrudan kargo işleme merkezine (aracı-transfer şubesine uğramadan) gider. Ürünleriniz size teslim edilmek üzere yola çıkmış olur.
  • Siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere yola çıkmış olan gönderiler günlük olarak takip edilir. Her hangi bir noktada ikinci güne sarkan bekleme olur ise kargo firması tarafımızdan ikaz edilerek gerekli aksiyonu almaları sağlanır. Bir noktadan diğer bir noktaya transfer sürecinde olanlarda üçüncü gün beklenir.

Biliyoruz ki bu dönemi dayanışma ve birlik içinde olunduğunda daha rahat atlatacağız.

Bize sorularınız ya da önerileriniz varsa buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlık ve esenlikler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir