Hangi ülkelerden yurtdışına sipariş gönderiyorsunuz?

yurtdışına sipariş

Türkiye’den hemen hemen tüm ülkelere ürünlerimizi gönderiyoruz. Sizin nerede olduğunuz bizim için önemli değil, ödemli olan ürünlerimizi sizinle buluşturmak için bizi tercih etmeniz.

Yurtdışı siparişlerde hangi para birimini kullanıyorsunuz?

Şu anda sadece Euro ve Dolar ile ödeme almaktayız. Ancak arzu ederseniz İngiliz Sterlini/Rus Rublesi/Norveç Kronu ya da İsviçre Frangı ile de satın alma yapabilirsiniz. Bunun için satın almak istediğiniz ürünün sayfasından “WhatsApp ile sipariş ver” butonuna tıkladığınızda incelediğiniz ürün sayfasını WhatsApp ile bize göndermiş olursunuz. Sonrasında ödemede tercih etmek istediğiniz para birimini ilettiğiniz takdirde sizin için ödeme sayfası üretebilir ve satınalma bağlantısını size özel olarak gönderebiliriz.

Satın almak için ne yapmam gerekiyor?

Satın almak istediğiniz ürünlerin sayfasında, ödeme yapmak istediğiniz para birimini tıklayın (euro ya da dolar).

Güvenli bir ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yurtdışı için ürünler; yumaklarda 2, 3 ya da 4’lü paketler halinde satılmaktadır. İlgilendiğiniz üründen kaç adet gönderileceği ödeme sayfasında size gösterilmektedir. Aynı paketten birden fazla satın almak isterseniz ödeme sayfasını tekrar ziyaret edip ödeme tekrarını stok sayımız müsait olduğu kadar yapabilirsiniz. Genelde paket ürünlerden aynı gün içinde 20 paket stoğu bulunmaktadır.

Gönderim için ilave ödeme yapmam gerekir mi?

Ürün fiyatlarına yaptığınız ödeme dışında ek bir ödeme yapmazsınız. Yurt dışı için hazırladığımız bu paket ürünler kargo dahil olarak fiyatlandırılmaktadır.

Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?

Gönderilerimiz PTT kanalıyla TURPEX üzerinden yapılmaktadır. Ödemenizi yaptıktan sonra 2 gün içerisinde ödeme bilgileriniz sistem tarafından kontrol edilmektedir. Ödeme kontrolü sonrasında ürünleriniz 3-7 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya verildikten sonraki süreç nasıl işliyor?

Kargoya yapılan teslimat sonrasında size mail ile ürünlerinizin kargoya verildiği ve … gün sonrasında muhtemel teslim tarihi görüldüğü bilgisini iletiriz. Bulunduğunuz ülkeye göre teslimat süreleri değişmekle beraber bildireceğimiz teslimat süresi ülkeye girişine kadarki geçecek süreyi baz almaktadır. Adresinize kadar olan teslimat süresi de ülkenizin posta ağına bağlı olarak değişmektedir.

Bize her konuda yazabilir, sitemizde yer almayan hobi ve yün grubu ürünlerinden sipariş edebilirsiniz. Size özel bir ürün hazırlamak bizi çok heyecanlandıracaktır.

Mutlu alışverişler dileriz!

Gülün Sokak No 25 – 10
Sütlüce Mahallesi
Tepebaşı, Eskişehir 26210
Türkiye